AS82 napisał(a):

No za sprawą kleru to zamiast równać do najbardziej rozwiniętych krajów ,będziemy równać do Ugandy ,kuglarzy i szamanów ,rzeczywiście jest się czym chwalić..
|
Jakie to są te "najbardziej rozwinięte" kraje? Może Emiraty Francuskie czy Sułtanat Niemiecki?
Polska ma szansę zostać Polską, krajem o kulturze europejskiej, te "najbardziej rozwinięte" kraje niedługo cofną się do poziomu Egiptu jak tylko relacje demograficzne jeszcze bardziej się pogorszą w Europie. Prawo szariatu to jest ten postęp?