|
Konrado czyli to będzie taka jak u ciebie tyle, że romb czerwony. Nieźle to wygląda choć do końca miałem nadzieję, ze jednak zamiast Campeona (który nomen omen, źle nie wygląda zresztą też robiłem jeden projekt na nim) będzie Condivo 12.5 (jak ja to nazywam). Logo spółki ma bo takie ISS dostało, zresztą ten trzeci niebieski co był tutaj pokazywany także miał to logo (dopiero później było info o tym, że BG wraca). Swoją drogą to ten sam motyw co Legia, dziś prezentacja ale tuż przed nią dajemy przeciek.
|