Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
15427
13.07.2013, 13:06
Podobno Guła podpisał kontrakt reklamowy z Wrigley Company na nadchodzący sezon
edit: sorry nie ten dział ;D
Ostatnio edytowane przez marcin_częstochowa : 13.07.2013 o godz. 13:30.
marcin_częstochowa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin_częstochowa
Znajdź inne posty napisane przez marcin_częstochowa