Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15427
Stary 13.07.2013, 13:06
Podobno Guła podpisał kontrakt reklamowy z Wrigley Company na nadchodzący sezon

edit: sorry nie ten dział ;D
Ostatnio edytowane przez marcin_częstochowa : 13.07.2013 o godz. 13:30.
Odpowiedz cytując