|
Koszulka nie jest zła, ale po pierwsze dlaczego one są biało - bordowe (widoczna różnica w odcieniu czerwieniu między herbem, a elementami Adidasa), a po drugie, czyżby Biała Gwiazda miała być na komplecie czerwonym (i ewentualnie niebieskim), a na białym logo S.A.?
|