siara napisał(a):

|
Na Tynieckiej trenowali podopieczni Sundaya, wraz z nim....to nie żart.
|
On tam ze znajomymi trenuje od dobrych kilku lat nic w tym dziwnego. Swego czasu kopał tam ze swoimi wspolokatotami którzy z piłką nie mają styczności profesjonalnie. Dla mnie może robić co chce z kim chce byle by Wiśle dobrych graczy polecał.