konaar napisał(a):

|
na boisku przy ulicy Tynieckiej codziennie kopie w piłkę pięciu wychudzonych murzynów. pytanie brzmi czy nasz scouting już tam kogoś wysłał. jeśli jest tu ktoś, kto ma obcykany windows movie maker, może tam podejść, wypytać o przebieg karier, zmontować filmiki na yt i skasować prowizje menadżerską po finalizacji kontraktów
|
Na Tynieckiej trenowali podopieczni Sundaya, wraz z nim....to nie żart.