Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

o ....a
to ja jeszcze dorzucę Asahela z mojego podpisu
przebojowy skrzydłowy ze wzgórz golan
---
@matejas, to nic nie szkodzi. Smuda tak bahdzo kocha khutką piłkę, że aż gha z konthataku. Tak bardzo nie lubił farbowanych lisów, że aż musiał ich powoływać do kadry. Nie o to chodzi, że o coś chodzi, skoro nie o to.
|
No i .... z tego

przy zawodnikach testowanych przez Wisłe wyróżniali sie obydwoje bardzo