Wyświetl pojedynczy post
Pawlak
Junior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Gocław, Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 12.07.2013, 23:05
Witam. Pawlak tutaj, na forum LL! Paw(L)ak, jak więc widzicie, jestem tu by powiększyć Legijną kolonię na waszym forum, która i tak jest już dość spora i prowadzić inteligentną wymianę zdań na tematy wszelakie.

Dziękuję i liczę na ciekawą konwersację bo widzę, że wasza forumka stoi na równie wysokim poziomie jak nasza, Warszawska, gdzie innowiercy traktowani są całkiem przyzwoicie.
Faszysta i kibol
Odpowiedz cytując