emj10 napisał(a):

Gwiaździsty chyba zapomniałeś, że sama Konferencja Episkopatu Polski nawoływała do uczestniczenia w obchodach w Jedwabnem. Oczywiście było to jeszcze w czasach kiedy rydzykowcy nie mieli w niej monopolu.
|
Przeczytałem ten tekst i nie widzę w nim żadnego "nawoływania" do uczestnictwa w obchodach. Na pewno takich jak Lemański nie trzeba "nawoływać". No chyba, że robi to Michnik
