Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23429
Stary 12.07.2013, 19:30
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem zaznajomiony z tymi encyklikami więc trudno mi ocenić to, jeśli popierają w nim socjalizm to tak można ich spokojnie nazwać. Na marginesie jeśli chodzi o papieża Jana Pawła II to jest on dla mnie heretykiem wypaczającym chrześcijaństwo swoimi działaniami.
Poza wyzwiskami posiadasz jakieś merytoryczne argumenty

Pytam tylko pro forma przeszła mi ochota na dyskusję z takim bezmyślnym bałwanem jak Ty.