kamikaze napisał(a):

|
Nie jestem zaznajomiony z tymi encyklikami więc trudno mi ocenić to, jeśli popierają w nim socjalizm to tak można ich spokojnie nazwać. Na marginesie jeśli chodzi o papieża Jana Pawła II to jest on dla mnie heretykiem wypaczającym chrześcijaństwo swoimi działaniami.
|
Poza wyzwiskami posiadasz jakieś merytoryczne argumenty
Pytam tylko pro forma przeszła mi ochota na dyskusję z takim bezmyślnym bałwanem jak Ty.