Arked napisał(a):

|
Z tego co wiem to nie. Asystent Smudy wspominał w wywiadzie, że poradzą sobie bez trenera przygotowania fizycznego. W sensie odpowiadają za to Smuda i Broniszewski.
|
Jesli w Polonii sie dalo, to dlaczego u nas ma nie byc podobnie.
Tam to dopiero sadysta sie spelnial, J.Bako sie nazywal.