Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3641
Stary 12.07.2013, 14:58
Górnik ma umowę z pośrednikiem czyli z kraksportem, ale pierwszy strój mają z miTeam (podobnie jak Korona). Kto wie może dzięki znajomościom z Poldim to mają jakoś taniej, tego też się zapewne nie dowiemy ale wykluczyć takiej możliwości nie można. Lechia Gdańsk ma natomiast podpisaną umowę z "właściwym" Adidasem, w tym sezonie mają do dedykowanych domowych dostać dedykowaną wyjazdową.
Ostatnio edytowane przez Alonso19 : 12.07.2013 o godz. 15:02.
Odpowiedz cytując