Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64626
Stary 12.07.2013, 14:52
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze kasy nie ma, po drugie nie jest to usprawiedliwienie, po trzecie brak pieniędzy wpływa na wszsytko. Masz stare informacje - zarząd jest już praktycznie jednoosobowy -> wis.la/kx1d6 , ilość skautów tez jest ograniczona. Smuda jest drogi ale i tańszy od Nawałki. Pewnie zauważyłeś ze wraz z przyjściem Smudy Bednarz przesunął okres zaciągania pasa o rok do półtorej, wiec wiesz jaki to ma wpływ na finanse. Trenera po AWF zatrudnimy sobie jak spadniemy do IV ligi.



To nie tak działa. Zobacz na datę publikacji: 16-12-2010 11:51 Tak było kiedyś jak był Vaalckx.
Obecnie ktoś poleca nam grajka a nasi skauci oglądają DVD a potem go obserwują. Nie penetrujemy niższych lig - oglądamy tylko konkretne osoby. Zacytuję:

Portugalczyk Ruben Tiago Rodrigues Ribeiro. 25-latek jest piłkarzem Beira-Mar, zespołu, który spadł z Liga Sagres. Prawoskrzydłowy piłkarz, mogący również grać na środku, zdobył w poprzednim sezonie sześć bramek. Wiosną był obserwowany przez skautów Wisły, którzy wydali mu bardzo dobrą opinię. Problemem jest kwota odstępnego. Krakowianie musieliby zapłacić za niego 300 tysięcy euro. To spowodowało impas w negocjacjach, ale ostatnio - według naszych informacji - rozmowy zostały wznowione.

Tak samo było z Romo. Ktoś z naszych go obserwował dlatego pewnie zostanie.
Ehh. Dawniej kiedy trzeba było wydać 300tyś E na zawodnika który było jasne że nam sie przyda i będzie z niego pociecha to wydawało sie taką kase od razu. A teraz.. co za czasy nadeszły...
Odpowiedz cytując