Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3640
Stary 12.07.2013, 14:45
Paskudne, ale jednak dedykowane, stąd nieco w ten Kraksport powątpiewam. Do tego jeszcze Korona, reszta tj. Ruch, Bełchatów, Piast i inne Sandecje rzeczywiście biegają w szablonówkach prosto ze sklepu sportowego.

Ale ok, nie róbmy offtopu, to co nas interesuje zobaczymy już jutro
Odpowiedz cytując