Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64625
Stary 12.07.2013, 14:41
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że niektórzy łyknęli haczyk "nie ma w klubie kasy" i teraz wszystko będą tym usprawiedliwiać...
Po pierwsze kasy nie ma, po drugie nie jest to usprawiedliwienie, po trzecie brak pieniędzy wpływa na wszsytko. Masz stare informacje - zarząd jest już praktycznie jednoosobowy -> http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...kow,nId,954394 , ilość skautów tez jest ograniczona. Smuda jest drogi ale i tańszy od Nawałki. Pewnie zauważyłeś ze wraz z przyjściem Smudy Bednarz przesunął okres zaciągania pasa o rok do półtorej, wiec wiesz jaki to ma wpływ na finanse. Trenera po AWF zatrudnimy sobie jak spadniemy do IV ligi.

Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Nie znam, bo nie oglądałem od paru lat niższych rozgrywek w Polsce.
W przeciwieństwie jednak do naszych scautów.
To nie tak działa. Zobacz na datę publikacji: 16-12-2010 11:51 Tak było kiedyś jak był Vaalckx.
Obecnie ktoś poleca nam grajka a nasi skauci oglądają DVD a potem go obserwują. Nie penetrujemy niższych lig - oglądamy tylko konkretne osoby. Zacytuję:

Portugalczyk Ruben Tiago Rodrigues Ribeiro. 25-latek jest piłkarzem Beira-Mar, zespołu, który spadł z Liga Sagres. Prawoskrzydłowy piłkarz, mogący również grać na środku, zdobył w poprzednim sezonie sześć bramek. Wiosną był obserwowany przez skautów Wisły, którzy wydali mu bardzo dobrą opinię. Problemem jest kwota odstępnego. Krakowianie musieliby zapłacić za niego 300 tysięcy euro. To spowodowało impas w negocjacjach, ale ostatnio - według naszych informacji - rozmowy zostały wznowione.

Tak samo było z Romo. Ktoś z naszych go obserwował dlatego pewnie zostanie.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 12.07.2013 o godz. 14:44.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując