Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64611
Stary 12.07.2013, 10:41
Problem w tym, że do każdego w miarę sensownego gracza z niższej ligi ustawia się kolejka. Rynek polskich piłkarzy jest strasznie wąski. Gdy tylko pojawi się jakiś co potrafi dwa razy prosto kopnąć piłkę che go pół ligi. I nie ma szans, żeby nie został zauważony bo u nas koło każdego nawet pół-piłkarza robi się szum. My w rywalizację z innymi klubami Ekstraklasy zazwyczaj przegrywamy z kretesem. I to nie z Legią, Lechem czy Zagłębiem, tylko np. z Jagiellonią czy Bełchatowem.

Sprowadzamy obcokrajowców, o których nikt nie słyszał, bo o takich nie musimy z nikim walczyć.

PS: Propozycji testowania zawodników z Limanovii bo wygrali jeden sparing z naszą bezładną zbieraniną testowanych graczy i daremnych juniorów pozostawię bez komentarza.
Ostatnio edytowane przez Arked : 12.07.2013 o godz. 10:59.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując