Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
Od: 05.2011
Offline
#
9128
12.07.2013, 10:27
Siema, jak to jest z tymi biletami na jutro. Na oficjalnej czytałem i wywnioskowałem że tylko do piątku do 20 można kupić bilet, a przed meczem nie. Dobrze zrozumiałem ?
I czy mogę kupić bilet na C czy tylko na E?
Dzięki za góry
TYLKO WISŁA!
matysiuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matysiuk
Znajdź inne posty napisane przez matysiuk