|
Wiecie, niby kasy nie ma, a Żurawski latał do Peru scoutować zawodników i o tym opowiadał w Asie Wywiadu. Wcześniej podejrzewam, że był na wielu meczach niższych lig w PL. Wygląda na to, że scouting sobie działa jak chce, a czy to później się komuś przyda, to już się nikt nie zastanawia.
. .
|