Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64607
Stary 12.07.2013, 09:24
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Nic nie budujemy. Zostałeś zrobiony w konia i tyle. Czy będzie Polak czy Bambo jeden ...Ważne zeby malo płacić. Jesli postawisz dwoch podobnych pilkarsko , polak bedzie o 100zł droższy to wybiorą murzyna. Czego tu nie kapujesz?
Gdyby to tak działało to miałoby to uzasadnienie. To tak nie działa bo w ogóle młodych Polaków się nie zaprasza na testy z niższych lig żeby sprawdzili się z tuzami typu Mendie czy Eduardo.

Nie dostrzegasz tego? Wolisz rżnąć głupa?

Pewnie taki młody chłopak z jakiegoś III ligowca mógłby się okazać jeszcze tańszy w utrzymaniu niż potencjalnie Mendie czy Eduardo. W Wiśle dla Cupiała narodowość ma jak widać bardzo duże znaczenie - obowiązuje zasada -
Każdy szrot i ochłap z całego świata w Wiśle może grać tylko nie Polak!

Jak widać ta "nienawiść" Cupiała do Polaków jest silniejsza niż rachunek ekonomiczny... więc nie ściemniaj.

BTW
Nie manipuluj - bo chłopak z Karpat to nie był młody z niższych lig tylko przejrzały 30 latek na alibi....
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 12.07.2013 o godz. 16:58.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując