Dariook napisał(a):

|
Nic nie budujemy. Zostałeś zrobiony w konia i tyle. Czy będzie Polak czy Bambo jeden ...Ważne zeby malo płacić. Jesli postawisz dwoch podobnych pilkarsko , polak bedzie o 100zł droższy to wybiorą murzyna. Czego tu nie kapujesz?
|
Gdyby to tak działało to miałoby to uzasadnienie. To tak nie działa bo w ogóle młodych Polaków się nie zaprasza na testy z niższych lig żeby sprawdzili się z tuzami typu Mendie czy Eduardo.
Nie dostrzegasz tego? Wolisz rżnąć głupa?
Pewnie taki młody chłopak z jakiegoś III ligowca mógłby się okazać jeszcze tańszy w utrzymaniu niż potencjalnie Mendie czy Eduardo. W Wiśle dla Cupiała narodowość ma jak widać bardzo duże znaczenie - obowiązuje zasada -
Każdy szrot i ochłap z całego świata w Wiśle może grać tylko nie Polak!
Jak widać ta "nienawiść" Cupiała do Polaków jest silniejsza niż rachunek ekonomiczny... więc nie ściemniaj.
BTW
Nie manipuluj - bo chłopak z Karpat to nie był młody z niższych lig tylko przejrzały 30 latek na alibi....