Dariook zamiast się bawić w "łykanie" pisz konkrety. Bo mnie od pewnego czasu mało śmieszą twoje żarty.
Czyli czemu zatrudniamy (szukamy tylko) obcokrajowców (skoro kominy płacowe to był żart który "łyknąłem") nie dlatego że są tańsi od Polaków tylko dlaczego? Bo budujemy "polską Wisłę" dlatego nie zatrudniamy Polaków? Bo ja się zgubiłem w tych "odmętach" twego rozumu.
BTW
W Limanovii chłopaki chwytają więcej niż 1000 euro? OK zapytam

Stjepanowić grał będzie za "grosze" - wyjdzie z czasem że pewnie jednak nie.