Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1319
Stary 12.07.2013, 07:47
Pamięta ktoś jak wyglądała Wisła w Salonikach dzięki treningom Petrescu?

W 120. minucie dogrywki kopacze Iraklisu leżeli z wycieńczenia a nasi mogliby zagrać pewnie jeszcze jeden mecz. To że zapieprzają mocno przed sezonem to nic nadzwyczajnego, teraz budują bazę na najbliższe miesiące. Grunt, żeby trener spuścił z tonu już w trakcie sezonu, kiedy potrzebna będzie świeżość.
Odpowiedz cytując