rozarian napisał(a):

|
Miałem to samo z tą kartą sieciową. Jak nie pomoże reset karty sieciowej, to wtedy aktualizacja sterownika od karty. Recovery robisz z ukrytej partycji. Masz na pewno w swoim lapku odpowiedni program do tego, choć można to zrobić również za pomocą zewnętrznych programów.
|
Ok może to rzeczywiście pomoże ale chodzi o to że recovery nie mogę zrobić ponieważ wcześniej bawiłem sie programem partition magic i stworzyłem sobie partycję dodatkową i teraz jak robiłem recovery to pojawiał mi się czarny ekran i nie szło dalej a gostek z serwisu powiedział mi że nie mogę uruchomic recovery w przypadku kiedy dodałem partycje, Wg niego musze wrócić do stanu pierwotnego czyli do jednej fabrycznej partycji
Czy ktoś się spotkał z taką sytuacją?