Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64602
Stary 12.07.2013, 07:07
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ty tak poważnie?

Ilu Wisła w tym roku zatrudniła Polaków? No, choćby przetestowała?

Bo odeszło od nas kilku w przerwie letniej, z Sobolewskim kapitanem na czele, a na razie testujemy samych obcokrajowców.

Dlaczego nie zaprosi się na testy kogolwiek z niższych lig? Na przykładzie Limanovii widać, że wcale nie jest tak że odstają poziomem. Dlaczego nie próbujemy pozyskać choć jednego piłkarza Unii, a fundujemy testy amatorowi z Rumunii?

..
Za takie pieniądze jakie oferujemy, tylko zawodnicy z dalszych rejonów są brani pod uwagę.

Dla chłopaka z brazylijskich slamsów czy nigeryjskiej jungli kwota może nie jest spełnieniem marzeń, jednak wizja powrotu i dilerki w nocnych klubach Buenos Ares czy harówy na plantacji i widoku konających poplemieńców na malarie, jest wystarczającym bodźcem by przystać na ciekawe warunki.

Ważnym czynnikiem dal Klubu, przemawiającym za obcokrajowcem jest posiadanie umiejętność do adaptacji w skrajnych sytuacjach. Do takiej na pewno zaliczmy pierwszy dzień w klubie , odbiór kopi podpisanego kontraktu i odkrycie faktu, że kwoty są w PLN a nie Euro.

W tych wypadkach dalecy piłkarze stanowią wzór do naśladowania. Całe niezrozumienie kwitują uśmiechami - bije od nich profesjonalizm.


Myślę że powód dla którego odmówiono sobie piłkarzy Limanovii cz Unii Tarnów jest prosty. Nie chcemy wprowadzać "kominów płacowych" w drużynie.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 12.07.2013 o godz. 07:11.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując