Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1482
Stary 12.07.2013, 05:26
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Onet/dogrywka http://castrolfan.onet.pl/dogrywka,d...696,video.html

Mówią że Siejewicz mógł obstawiać Deyna Cup w którym ... miał/mógł sędziować.
Jeśli obstawiał swoje mecze, to w ciemno można założyć że kazde prowadzone przez niego spotkanie takowe było.

Czy wiadomo za ile obstawiał? To wiele by wyjaśniło.
Jesli okazalo by sie ze postawił 2 zlote na 15 spotkan lub 10 zł na 5 spotkań , to oznaczało by ze grywał dla przyjemności.
Jeśli ustawiał swoje na kuponie to kwota pewnie oscylowała około 500zł.

Zastanawiające jest tez to, że on w tym zakładzie siedzi nad książeczką, składa kupon, nie miał pewniaka...
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując