Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1316
Stary 12.07.2013, 01:49
silver03 napisał(a):Wyświetl post
wis.la/oavd5
O tym nowym treningu z bieganiem z liną, to piszą co roku chyba... Od 10 lat tak trenują polscy piłkarze, a co roku "dziwota"...

Co do Smudy, to efekt będzie taki sam jak zawsze: na początku będą nawet grać, pressingiem pewnie wygraja parę meczy. A potem zwyczajnie padną. Tym bardziej, że nie ma już zawodników którzy nadrobią braki kondycyjne techniką, czy głową...
Ddf
Odpowiedz cytując