silver03 napisał(a):

O tym nowym treningu z bieganiem z liną, to piszą co roku chyba... Od 10 lat tak trenują polscy piłkarze, a co roku "dziwota"...
Co do Smudy, to efekt będzie taki sam jak zawsze: na początku będą nawet grać, pressingiem pewnie wygraja parę meczy. A potem zwyczajnie padną. Tym bardziej, że nie ma już zawodników którzy nadrobią braki kondycyjne techniką, czy głową...