Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1314
Stary 12.07.2013, 01:19
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Franciszek Smuda: muszą jeszcze dużo chleba zjeść

wis.la/oz9s6
Dramat.
Cytat:
Co do innych testowanych piłkarzy Franciszek Smuda ma mieszane uczucia. - Wielu z tych chłopaków musi jeszcze dużo chleba zjeść, by zostać zawodnikiem Ekstraklasy - przyznał szkoleniowiec Białej Gwiazdy.
Tutaj wypadałoby od razu powiedzieć kto ich do klubu zaprosił na testy i jakie zostaną wyciągnięte konsekwencje. Bo te "testy" kosztują wbrew pozorom, a podobno groszem nie śmierdzimy.
Cytat:
Jeśli chodzi o Brazylijczyka Alessandro Celina, który w środowym sparingu z Limanovią strzelił jedynego gola, sprawa wciąż nie jest przesądzona. - Ja podnoszę sobie wyżej poprzeczkę - mówił Smuda. - To nie jest napastnik, który by strzelał nam bramki co mecz.
Niechmi to ktoś wytłumaczy.

Czy mamy innego napastnika? Nawet jeśli smuda wierzy w Boguskiego (poważnie wierzy ktoś że "Rambo jest w stanie strzelać bramkę co mecz? ....a, ja się boję czy Wisła będzie strzelać gola co kolejkę...), to choćby na ławkę przydał by się zmiennik.

Czyli co, będziemy grać z jednym "napastnikiem" cały sezon? Czy parę dni przed ligą rozpoczniemy testy kogoś nowego?

Dlaczego rónwnolegle nie sprawdzamy napastników z 2, 3 ligi polskiej?
Cytat:
Dopiero w sobotę po sprawdzianie z Ruchem Chorzów podejmiemy co do niego decyzję.

Czyli jeden mecz ma zaważyć o wszystkim? Oglądamy go dwa tygodnie, ale jak jeden mecz mu nie wyjdzie to mu podziękujemy? O co chodzi?

Ostatnio edytowane przez Konrad. : 12.07.2013 o godz. 01:21.
Ddf
Odpowiedz cytując