|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#1314

12.07.2013, 01:19
|
mitmichael napisał(a): 
Franciszek Smuda: muszą jeszcze dużo chleba zjeść
wis.la/oz9s6
|
Dramat.
Cytat:
|
Co do innych testowanych piłkarzy Franciszek Smuda ma mieszane uczucia. - Wielu z tych chłopaków musi jeszcze dużo chleba zjeść, by zostać zawodnikiem Ekstraklasy - przyznał szkoleniowiec Białej Gwiazdy.
|
Tutaj wypadałoby od razu powiedzieć kto ich do klubu zaprosił na testy i jakie zostaną wyciągnięte konsekwencje. Bo te "testy" kosztują wbrew pozorom, a podobno groszem nie śmierdzimy.
Cytat:
|
Jeśli chodzi o Brazylijczyka Alessandro Celina, który w środowym sparingu z Limanovią strzelił jedynego gola, sprawa wciąż nie jest przesądzona. - Ja podnoszę sobie wyżej poprzeczkę - mówił Smuda. - To nie jest napastnik, który by strzelał nam bramki co mecz.
|
Niechmi to ktoś wytłumaczy.
Czy mamy innego napastnika? Nawet jeśli smuda wierzy w Boguskiego (poważnie wierzy ktoś że "Rambo jest w stanie strzelać bramkę co mecz? ....a, ja się boję czy Wisła będzie strzelać gola co kolejkę...), to choćby na ławkę przydał by się zmiennik.
Czyli co, będziemy grać z jednym "napastnikiem" cały sezon? Czy parę dni przed ligą rozpoczniemy testy kogoś nowego?
Dlaczego rónwnolegle nie sprawdzamy napastników z 2, 3 ligi polskiej?
Cytat:
|
Dopiero w sobotę po sprawdzianie z Ruchem Chorzów podejmiemy co do niego decyzję.
|
Czyli jeden mecz ma zaważyć o wszystkim? Oglądamy go dwa tygodnie, ale jak jeden mecz mu nie wyjdzie to mu podziękujemy? O co chodzi?
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 12.07.2013 o godz. 01:21.
|
|