Kapcok7 napisał(a):

|
Mamy tego samego sponsora technicznego, i mniej więcej dyskutujemy czego możemy sę po nim spodziewać na przekładzie Legii.
|
No i co z tego?
A dwa lata temu były podobne kolego? No własnie.
Równie dobrze możesz wkleić stroje Fulham i dyskutować, czego możemy się na ich przykładzie spodziewać.
Voin napisał(a):

|
Co czarny kolor ma do naszych barw? Tam powinny być czerwone wstawki, bo teraz to wygląda jak koszulki Legii z naszym logo...
|
Ha!
Twój post zwrócił moją uwagę na jeden szczegół. Mianowicie, od kiedy to Legia ma barwy białe? Z racji ze ten klub mnie nie interesuje to nigdy nie zwróciłem na to uwagi, jednak od kiedy pamiętam warszawka grała w zielonych strojach. Ten kolor z racji ich barw zawsze był dominującym i charakterystyczny dla tej drużyny.
To odejście od reguły było zamierzone czy ot tak im się teraz bardziej białe stroje podobają? Ktoś wie?