Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3633
Stary 12.07.2013, 00:58
Kapcok7 napisał(a):Wyświetl post
Mamy tego samego sponsora technicznego, i mniej więcej dyskutujemy czego możemy sę po nim spodziewać na przekładzie Legii.
No i co z tego?

A dwa lata temu były podobne kolego? No własnie.
Równie dobrze możesz wkleić stroje Fulham i dyskutować, czego możemy się na ich przykładzie spodziewać.

Voin napisał(a):Wyświetl post
Co czarny kolor ma do naszych barw? Tam powinny być czerwone wstawki, bo teraz to wygląda jak koszulki Legii z naszym logo...
Ha!
Twój post zwrócił moją uwagę na jeden szczegół. Mianowicie, od kiedy to Legia ma barwy białe? Z racji ze ten klub mnie nie interesuje to nigdy nie zwróciłem na to uwagi, jednak od kiedy pamiętam warszawka grała w zielonych strojach. Ten kolor z racji ich barw zawsze był dominującym i charakterystyczny dla tej drużyny.

To odejście od reguły było zamierzone czy ot tak im się teraz bardziej białe stroje podobają? Ktoś wie?
Ostatnio edytowane przez Dariook : 12.07.2013 o godz. 01:41.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując