Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lopez71
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2010
Skąd: NH-PA
Offline
#
64599
12.07.2013, 00:20
Oj nie każdy, nie każdy. Też czytam to forum i twierdze że część forumowiczów uważa się za ważniejszych od innych bo są senior member
lopez71
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lopez71
Znajdź inne posty napisane przez lopez71