Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64596
Stary 11.07.2013, 23:05
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Godziny W czyli czego?

Co chcesz uzyskać? Stracimy wiele - sponsora, miejsce w ekstraklasie/I lidze, zafundujemy sobie zjazd do IV ligi i nie stać nas będzie na grę przy Reymonta.

Niedawno były podobne grymasy - za czasów Maaskanta. Pełnia szczęścia miała być gdy a) będą młodzi Polacy w składzie b) nie będzie tylu nieśpiewających pikników/kosmitów na stadionie c) obcokrajowcy nie będą zarabiać krocie i się opierniczać, nie znając naszego języka. Wszystko nawet kosztem jakości sportowej.

I słowo stało się ciałem - są Polacy, nie ma przepłaconych obcokrajowców. Jest bida ale za to prawie całkowicie polska. Nawet jest polski trener - najbardziej utytułowany z utytułowanych. I nadal jest źle, a wręcz gorzej. Więc o co chodzi? O kasę która jak na I ligę jest niezła? O to że się z nas śmieją i sami z siebie też się śmiejemy?

Nie ma kasy na transfery to nie ma - trzeba przecierpieć i znieść z godnością, a nie szukać 'ułana' i zrzucać mu na barki problem organizacyjny i finansowy.

Reasumując - co będziesz miał na boisku lub poza nim czego nie masz teraz?
Od bardzo dawna wyglądasz mi na Bogdana Basałaja.
Odpowiedz cytując