Wyświetl pojedynczy post
Forester
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 11.07.2013, 22:28
Czy ktoś ma jakieś wiadomości w jakim składzie zagramy w przyszłym sezonie w I lidze? Na razie tylko info o odejściach z drużyny :(
Odpowiedz cytując