Temat
:
Wisła AGH Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Forester
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
131
11.07.2013, 22:28
Czy ktoś ma jakieś wiadomości w jakim składzie zagramy w przyszłym sezonie w I lidze? Na razie tylko info o odejściach z drużyny :(
Forester
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forester
Znajdź inne posty napisane przez Forester