Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3631
Stary 11.07.2013, 22:10
dawid napisał(a):Wyświetl post
mam foto koszulki ale tak sie naraziłem moderatorom że poczekajcie sb do soboty !
to bierz gąbkę i wymazuj poprzednie zdjęcia bo aż słabo się robi wchodząc na nasze stroje a tu warszawiacy.....

Wakacje mają jednak dużo minusów :/



0 22 napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim datę na getrach i flagę w barwach klubu na kołnierzyku.
bah bah to jest dospawane a nie dedykowane.... dedykowany to może być flip cover do galaxy s4 a nie data na getrach LOL
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 11.07.2013 o godz. 22:13.

Odpowiedz cytując