dawid napisał(a):

|
mam foto koszulki ale tak sie naraziłem moderatorom że poczekajcie sb do soboty !
|
to bierz gąbkę i wymazuj poprzednie zdjęcia bo aż słabo się robi wchodząc na nasze stroje a tu warszawiacy.....
Wakacje mają jednak dużo minusów :/
0 22 napisał(a):

|
Przede wszystkim datę na getrach i flagę w barwach klubu na kołnierzyku.
|
bah bah to jest dospawane a nie dedykowane.... dedykowany to może być flip cover do galaxy s4 a nie data na getrach LOL