Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 11.07.2013, 22:07
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Boniek powiedział, że Siejewicz nie mógł obstawiać meczu Radwańskiej, ponieważ ... stawiał już po tym meczu. Grubo.
A nie w jego trakcie? Mniejsza.

Szczyt głupoty i tyle. Nie ma co tego tematu walkowac przez kilka stron.
Odpowiedz cytując