Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64593
Stary 11.07.2013, 19:30
arti napisał(a):Wyświetl post
Czyli kto to miałby być i kiedy Twoim zdaniem ta czara się przeleje?
Niestety Wisła sportowo i ekonomicznie jest na łasce i niełasce Cupiała. Na ten moment wydaje się, że tylko zastrzyk pieniędzy spoza obecnego układu może poprawić sytuację.
A więc... kibice do bankomatów, do banków likwidować lokaty i do znajomych biznesmenów którym się dobrze wiedzie coby rzucili parę groszy na Wisłę...
Po tym oknie transferowym i tym co się dzieje wokół klubu można czuć pewien niepokój. Jedyną osobą która na tą chwilę, w razie W-u, mogłaby awaryjnie wszystko ogarnąć jest prezes Ludwik Miętta-Mikołąjewicz. Kiedy? To jest pytanie do prawdziwego działacza/y będących blisko tego zamieszania. Tyle w tym temacie...
Odpowiedz cytując