silver03 napisał(a):

Ja bym zakontraktował nawet ich dwóch, Celina i Romo, biorąc pod uwagę, że obecnie mamy zero napastników to nie ma co się bawić w takie ryzykowne gierki, że jeden nam wystarczy. Mamy wtedy większe szanse, że któryś z nich coś ugra, wiadome jest że może żaden z nich nie odpalić... no ale cóż dajmy sobie i im szanse.
A skąd to info o Brożku? Moim zdaniem nie ma co liczyć że Paweł się zjawi na R22, jakby coś było na rzeczy prasa by o tym piszczała jak szalona.
|
a moim zdaniem takie transfery lubią ciszę i potrzebuja czasu