Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64588
Stary 11.07.2013, 17:00
Arked napisał(a):Wyświetl post
Ławki rezerwowych praktycznie nie będzie.
A po co Franiowi ławka rezerwowych? W ostateczności do tych których wymieniłeś dorzuci Miśka i na cały sezon będzie 14 zawodników jak znalazł.
Odpowiedz cytując