Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
Od: 06.2013
Offline
#
64588
11.07.2013, 17:00
Arked
napisał(a):
Ławki rezerwowych praktycznie nie będzie.
A po co Franiowi ławka rezerwowych?
W ostateczności do tych których wymieniłeś dorzuci Miśka i na cały sezon będzie 14 zawodników jak znalazł.
Spokolokoełrokoko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Spokolokoełrokoko
Znajdź inne posty napisane przez Spokolokoełrokoko