Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64587
Stary 11.07.2013, 16:56
Ja bym zakontraktował nawet ich dwóch, Celina i Romo, biorąc pod uwagę, że obecnie mamy zero napastników to nie ma co się bawić w takie ryzykowne gierki, że jeden nam wystarczy. Mamy wtedy większe szanse, że któryś z nich coś ugra, wiadome jest że może żaden z nich nie odpalić... no ale cóż dajmy sobie i im szanse.

jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Na pierwszego napastnika Brożek+zmiennik Celin ewentualnie typek z Wenezueli.
I mamy Brożka Celina/Wenezuelczyka Boguskiego
A skąd to info o Brożku? Moim zdaniem nie ma co liczyć że Paweł się zjawi na R22, jakby coś było na rzeczy prasa by o tym piszczała jak szalona.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 11.07.2013 o godz. 16:59.
Odpowiedz cytując