Ja bym zakontraktował nawet ich dwóch, Celina i Romo, biorąc pod uwagę, że obecnie mamy
zero napastników to nie ma co się bawić w takie ryzykowne gierki, że jeden nam wystarczy. Mamy wtedy większe szanse, że któryś z nich coś ugra, wiadome jest że może żaden z nich nie odpalić... no ale cóż dajmy sobie i im szanse.
jacekbum napisał(a):

Na pierwszego napastnika Brożek+zmiennik Celin ewentualnie typek z Wenezueli.
I mamy Brożka Celina/Wenezuelczyka Boguskiego
|
A skąd to info o Brożku? Moim zdaniem nie ma co liczyć że Paweł się zjawi na R22, jakby coś było na rzeczy prasa by o tym piszczała jak szalona.