|
Ja bym tego Celina brał. Cudów nie będzie, ale to chyba oczywiste przy darmowym transferze i tak niskim kontrakcie. Ktoś jednak wierzy, że jesteśmy w stanie znaleźć lepszego napastnika za porównywalne pieniądze?
Nie wiem w czym Romo jest lepszy. Wiadomo tylko, że bramki na razie nie strzelił.
Oczywiście, bardzo możliwe że żaden z nich na poziomie ekstraklasy nie pobije wyniku Daniela Sikorskiego, jednak nie sądzę żeby wiek miał tu jakiekolwiek znaczenie. Ot - obaj to straszliwe ogóry, z tym że Brazylijczykowi udało się dwa razy skierować piłkę do siatki. To już coś.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.07.2013 o godz. 16:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|