Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64585
Stary 11.07.2013, 16:43
Ja bym tego Celina brał. Cudów nie będzie, ale to chyba oczywiste przy darmowym transferze i tak niskim kontrakcie. Ktoś jednak wierzy, że jesteśmy w stanie znaleźć lepszego napastnika za porównywalne pieniądze?

Nie wiem w czym Romo jest lepszy. Wiadomo tylko, że bramki na razie nie strzelił.

Oczywiście, bardzo możliwe że żaden z nich na poziomie ekstraklasy nie pobije wyniku Daniela Sikorskiego, jednak nie sądzę żeby wiek miał tu jakiekolwiek znaczenie. Ot - obaj to straszliwe ogóry, z tym że Brazylijczykowi udało się dwa razy skierować piłkę do siatki. To już coś.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.07.2013 o godz. 16:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując