bódyń napisał(a):

Chodzilo mi o to czy chodizles na Wisle przed era Cupiala?
A wlasnie jak zaczely sie akcje w klubach wymienionych przez Ciebie to widac jak sie skonczylo. Akcja wyrzucania Wojciechowskiego czy akcja wyrzucania Ptaka z LKSu (akcje kibicow z przebranym facetem za ptaka). No i jak te klubu skonczyly widac wlasnie. Akcje kibicow przeciw wlascieila koncza sie dosc marnie dla klubu
|
Naturalnie że chodziłem, i to grubo przed erą Cupiała, pamiętam też jego trudne początki, jak wyrzucił trenera Łazarka, na płocie zawisł transparent: "choć pieniędzy wiele macie na kulturze (chyba tak?) się nie znacie" a cały stadion skandował Baryła. Ja na tą chwilę chcę tylko
szczerej odpowiedzi na pytanie: Co dalej będzie z Wisłą Kraków? Jakie są najbliższe plany? Tylko bez "ściemy".