Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4132
Stary 11.07.2013, 13:00
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wytłumacz to pytającym dlaczego żona Błasika mówi o tym teraz.

Jak niby mieliby porwać samolot? Kto? Gdzie?
Nie wiem kto i nie wiem gdzie. Można się domyślać. Tam leciało wiele waznych informacji (nie osób!) INFORMACJI takich jak laptopy NATOWSKIE, telefony satelitarne, osób zresztą też. Dlaczego nikt z was nie brał pod uwagę takiej możliwości. Samolot zostaje przekierowany na zupełnie inne lotnisko (Witebsk, Moskwa, whatever) i tam grupa szturmowa dokonała by reszty

Kto? Mało byłoby chętnych? Przecież oni zostali wystawieni jak na dłoni. A o tym kto należałoby pytać zamachowców z Polski ponieważ moim zdaniem to oni koordynowali wystawienie delegacji.

Dlaczego uznajecie tylko dwie wersje? Wesja brzozowo-wybuchowa i wypadkowa?
Czy nikomu naprawdę nie przyszło na myśl inna hipoteza?

Oglądaliscie film z katastrofy? Widzieliscie jakieś ciała?

zreszta tutaj sa ciekawe linki

http://zamach.eu/
http://freeyourmind.salon24.pl/posts/0,2,wszystkie

ten ostatni szczególnie całe dwa lata śledztwa blogowiczów
Odpowiedz cytując