Drozd napisał(a):

Wytłumacz to pytającym dlaczego żona Błasika mówi o tym teraz.
Jak niby mieliby porwać samolot? Kto? Gdzie?
|
Nie wiem kto i nie wiem gdzie. Można się domyślać. Tam leciało wiele waznych informacji (nie osób!) INFORMACJI takich jak laptopy NATOWSKIE, telefony satelitarne, osób zresztą też. Dlaczego nikt z was nie brał pod uwagę takiej możliwości. Samolot zostaje przekierowany na zupełnie inne lotnisko (Witebsk, Moskwa, whatever) i tam grupa szturmowa dokonała by reszty
Kto? Mało byłoby chętnych? Przecież oni zostali wystawieni jak na dłoni. A o tym kto należałoby pytać zamachowców z Polski ponieważ moim zdaniem to oni koordynowali wystawienie delegacji.
Dlaczego uznajecie tylko dwie wersje? Wesja brzozowo-wybuchowa i wypadkowa?
Czy nikomu naprawdę nie przyszło na myśl inna hipoteza?
Oglądaliscie film z katastrofy? Widzieliscie jakieś ciała?
zreszta tutaj sa ciekawe linki
http://zamach.eu/
http://freeyourmind.salon24.pl/posts/0,2,wszystkie
ten ostatni szczególnie całe dwa lata śledztwa blogowiczów