arti napisał(a):

|
Mówienie Smudy o 3 okienkach pokrywa się z gadaniem Bednarza o tym, że jeszcze jeden ch.jowy sezon przed nami, a za rok ruszymy. Tylko czy nie padniemy przez ten czas no i skąd znajdzie się wtedy kasa której dziś nie ma?
|
Bednarz mówił tak również przed minionym sezonem. Ilość chujowych sezonów się mnoży, a Wisła ledwo dycha.