|
Czyli nie ma co deliberowac, zwijamy sie poprostu. Sa jednak biedniejsze kluby gdzie panuje wiecej normalnosci co przeklada sie na przyzwoita jakosc sportowa i zarzadzanie. (ja tu mam na mysli nawet I lige).
Co do kasy chwilowo tak, dlugofalowo potrzebne jest jeszcze madre zarzadzanie bo przeciez kase to my mielismy i gdzie nas to zaprowadzilo. A gdyby ktos poczynil pewne inwestycje problemy Cupiała nie odbiły by sie nam taką czkawka.
|