Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1167
Stary 11.07.2013, 08:40
Czyli nie ma co deliberowac, zwijamy sie poprostu. Sa jednak biedniejsze kluby gdzie panuje wiecej normalnosci co przeklada sie na przyzwoita jakosc sportowa i zarzadzanie. (ja tu mam na mysli nawet I lige).

Co do kasy chwilowo tak, dlugofalowo potrzebne jest jeszcze madre zarzadzanie bo przeciez kase to my mielismy i gdzie nas to zaprowadzilo. A gdyby ktos poczynil pewne inwestycje problemy Cupiała nie odbiły by sie nam taką czkawka.
Odpowiedz cytując