Niezła komedia w Nowej Legii. Odstrzelili właśnie Raula Bravo którego testowali na lewej obronie bo...za mało i za wolno biega. Z tym że on od zawsze był środkowym obrońcą i nie wiem czy Urban zauważył ale on ma już 32 lata więc sprinterem raczej nie zostanie
