Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64573
Stary 11.07.2013, 07:28
Z obecna kadrą rzeczywiście możemy spaść i nie powinno to nikogo zdziwić.
Swoja drogą - niejaki Franz S. mówił coś o 3 okienkach, potem coś o 7 transferach, potem coś tam jeszcze innego. Totalny .......nik.
A zresztą Smuda zawsze pieprzył trzy po trzy, pamiętam jego zachwyty nad Ikenaczo, że gość zniszczy ligę itp. Nic się nie zmieniło u niego, tyle, że teraz gorszych grajków będzie miał.
Ostatnio edytowane przez yoda79 : 11.07.2013 o godz. 07:32.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując