|
Z obecna kadrą rzeczywiście możemy spaść i nie powinno to nikogo zdziwić.
Swoja drogą - niejaki Franz S. mówił coś o 3 okienkach, potem coś o 7 transferach, potem coś tam jeszcze innego. Totalny .......nik.
A zresztą Smuda zawsze pieprzył trzy po trzy, pamiętam jego zachwyty nad Ikenaczo, że gość zniszczy ligę itp. Nic się nie zmieniło u niego, tyle, że teraz gorszych grajków będzie miał.
Ostatnio edytowane przez yoda79 : 11.07.2013 o godz. 07:32.
|