To jest poprostu smieszne..Wrecz niesmaczne.
Jak oni moga takie glupoty pitolic.Chcemy bla bla,no ale nici z tego bo sa za drodzy.A moze dlatego nie bierzemy bo musielibysmy cos wogole płacic.
Do tego kolejna seria zenady z testami,tym razm murzynow ktorzy nie istnieją

ufo k**wa.Ale jak taki Kapka na tym czuwa to wogole sie nie dziwie.