domin_czyzyny napisał(a):

|
a sezon zajebiście długi. Będą kartki, kontuzje, zwykłe zmęczenie i jesteśmy w czarnej dupie, tzn. zleją nas wtedy wszyscy razem z Pogonią, Ruchem, Widzewem i Podbeskidziem.
|
Nie dramatyzuj. Z Widzewem i Ruchem jest szansa na jakiś remisik... Gorzej, że mecz z Ruchem jest dopiero w 10 kolejce pod koniec września a z Widzewem w 14 kolejce pod koniec października więc kontuzje, zmęczenie albo kartki będą bankowo.