Wyświetl pojedynczy post
Darii
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3620
Stary 10.07.2013, 22:14
Savik napisał(a):Wyświetl post
To nie powód zeby wklejac to zdjęcia legionistów - za chwile ktoś zacznie wklejac stroje sąsiadki ....
Wrzuciłem je po to by pokazać czego można się ewentualnie spodziewać. Strojów sąsiadki tu raczej nikt nie wklei. Po co te nerwy.
Odpowiedz cytując