Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Darii
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
3620
10.07.2013, 22:14
Savik
napisał(a):
To nie powód zeby wklejac to zdjęcia legionistów - za chwile ktoś zacznie wklejac stroje sąsiadki ....
Wrzuciłem je po to by pokazać czego można się ewentualnie spodziewać. Strojów sąsiadki tu raczej nikt nie wklei. Po co te nerwy.
Darii
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Darii
Znajdź inne posty napisane przez Darii