Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Kapcok7
Member
Od: 06.2010
Offline
#
3618
10.07.2013, 21:18
Savik
napisał(a):
Ludzie co to za rozkima na temat strojów Legii
? To forum Wisły Kraków !!
Mamy tego samego sponsora technicznego, i mniej więcej dyskutujemy czego możemy sę po nim spodziewać na przekładzie Legii.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Kapcok7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kapcok7
Znajdź inne posty napisane przez Kapcok7