Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3616
Stary 10.07.2013, 20:56
Kon®ado napisał(a):Wyświetl post
Treningówki to mogliby chociaż w naszych barwach a nie w Niemiecko-Legijnych ;p
No właśnie tak mnie teraz naszło. Dedykowane nie dotyczą zestawów treningowych?
Odpowiedz cytując