Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
3612
10.07.2013, 20:43
bocian23
napisał(a):
Fajne sąte co mamy teraz, tylko mogliby dać BG zamiast herbu spółki.
Skąd Ty się urwałeś?
Będzie Biała Gwiazda na koszulkach!
A to zwracam honor bocian23.
Ostatnio edytowane przez fran23 : 10.07.2013 o godz. 21:03.
fran23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fran23
Znajdź inne posty napisane przez fran23