Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3612
Stary 10.07.2013, 20:43
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
Fajne sąte co mamy teraz, tylko mogliby dać BG zamiast herbu spółki.

Skąd Ty się urwałeś? Będzie Biała Gwiazda na koszulkach!



A to zwracam honor bocian23.
Ostatnio edytowane przez fran23 : 10.07.2013 o godz. 21:03.
Odpowiedz cytując