Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23406
Stary 10.07.2013, 20:29
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Kurde, kolejny, co się zarejestrował tylko po to, żeby w politycznym o dusze forumowiczów walczyć. Weźcie się wszyscy...
Ale odpowiedz mu merytorycznie a nie "weżcie się wszyscy". W Miasteczku AGH , Tusk może dalej jest fajny ale poza już skończony.