martin_6 napisał(a):

|
Kurde, kolejny, co się zarejestrował tylko po to, żeby w politycznym o dusze forumowiczów walczyć. Weźcie się wszyscy...
|
Ale odpowiedz mu merytorycznie a nie "weżcie się wszyscy". W Miasteczku AGH , Tusk może dalej jest fajny ale poza już skończony.